• Kategorie
 • TERMOMETR BEZDOTYKOWY TM-F03BB

109.72
szt. Do przechowalni
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy w ciągu 24h
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost (przedpłata) 13.99
Paczkomaty InPost (pobranie) 14.99
Kurier Inpost (przedpłata) 14.99
Kurier Inpost (pobranie) 15.99

Masz pytanie? Zadzwoń +48 733 382 370

TERMOMETR BEZDOTYKOWY TM-F03BB

Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03BB na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki TM-F03BB nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi się podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.


 

Podstawowe cechy:

1. Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) lub powierzchni wybranego przedmiotu.
2. Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień Heimann do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu dokładności pomiaru i stabilnym działaniu.
3. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała.
4. Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru.
5. Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD.
6. Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
7. Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest używany.
8. Niewielki rozmiar, przemyślana konstrukcja i wygodna obsługa.
9. Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 110°C i emisyjności równej 0,95.


Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03BB w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów umożliwia pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wymianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania procesu dezynfekcji, a jednocześnie w sposób całkowity eliminuje możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy bardzo łatwo i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci.

 

Tech-Med TM-F03BB to nowoczesny termometr, w którym zastosowano technologię pomiaru na podczerwień Termometr charakteryzuje się wysoką dokładnością .Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi.Wykonanie dokładnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 0,5 sekundy. Ergonomiczny wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku. Dzięki zastosowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki  w nocy.

 

Termometr Tech-Med TM-F03BB posiada funkcję alarmu gorączki

Funkcja pamięcipozwala na wyświetlenie wartości 32 ostatnich wyników po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury,przy pomiarze temperatury  na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej  termometr generuje alarm ostrzegający  użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii. Obudowa jest  wykonaną z trwałego plastiku, zapewniającego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyjątkowy, innowacyjny i ergonomiczny kształt. Poprawne użycie termometru wymaga starannego zapoznania się z instrukcją obsługi.

 

Termometr wielofunkcyjny TM-F03BB pozwala na dokonanie pomiarów temperatury u dzieci i osób dorosłych w niemal każdych warunkach: w domu, pracy, podróży. Wyniki tych pomiarów charakteryzują się kliniczną dokładnością. Pomiary są błyskawiczne (czas pomiaru – ok. 0,5 sekundy), dzięki czemu termometr może być używany do pomiarów temperatury u nawet bardzo ruchliwych dzieci. Błyskawicznie również wykonamy pomiary temperatury otoczenia, żywności, napojów i kąpieli dla dziecka.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

- Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury  przedmiotów (np. mleka w butelce)
- Czas pomiaru: 0,5 sekundy 
- Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD
- Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 110°C i emisyjności równej 0,95.
- Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
- Funkcja pamięci z zachowaniem wartości 32 ostatnich wyników pomiaru.
- Zakres temperatury:
- Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32,0°C – 42,0°C / 89,6°F – 107,6°F.
- Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 110,0°C / 32,0°F – 230,0°F.
- Margines błędu pomiaru: w standardowych warunkach otoczenia: +0,2°C.

- Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole: 5cm – 10cm.
- Odległość do miejsca dokonywania pomiaru temperatury wybranej powierzchni: 5cm – 4m (W miarę odsuwania urządzenia od wybranej powierzchni coraz większe znaczenie na podany wynik będzie mieć temperatura otoczenia ).
- Tryb oszczędzania energii  automatyczne wyłączenie: po upływie 6 s.

- Funkcja alarmu w wypadku podwyższonej temperatury ciała

- Zasilanie: DC3 V (baterie AA/2 sztuki).

- Pobór mocy: ≤ 50mW.

- Podstawowe wymiary: 148mm × 43mm × 87mm (długość × szerokość × wysokość).

- Masa netto: 108 g (bez baterii).

- Standardowe warunki działania urządzenia:

- Temperatura robocza otoczenia: 16°C - 40°C.

- Wilgotność względna:≤85%.

- Emisyjność: 0,95.

ZESTAW ZAWIERA:

- Termometr

- 2 baterie AA

- Instrukcja obsługi w języku polskim

- Gwarancja polska 24 miesiące

 • cena nieduża a sprzęt termometr świetny polecam
  Natalia N /33/ (2018-01-31)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Cena fajna i dobrze się sprawdza przy moim dzieciątku. OK
  Mama T (2015-11-30)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia