• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesła do masażu

Fotele do masażu

Fotel do masażu to produkt medyczny, który służy do ułożenia pacjenta w pozycji jak najbardziej wygodnej w trakcie masażu. Taki fotel do masażu zapewnia pacjentowi optymalną pozycję konieczną aby wymasować kark, plecy oraz głowę.

Jeżeli chodzi o naszą ofertę Citomedical.pl możecie tu Państwo znaleźć dwa rodzaje foteli do masażu. Mianowicie są to fotele regulowane kątem nachylenia poprzez siłownik natomiast drugie to regulowane mechanicznie. Dostępność i wszechstronność naszego asortymentu daje również możliwość dokupienia pokrowca czy torby do transportu takiego fotela do masażu.

Taki fotel do masażu jest zaprojektowany z takich tworzyw sztucznych, które są odporne na dezynfekcje, jest to bardzo istotne w przypadku tego typu sprzętu ponieważ zapewnia to długotrwałość i higienę na bardzo długi okres użytkowania.

Każdy taki fotel do masażu możecie Państwo zamówić online z naszej platformy sklepowej Citomedical.pl w prosty i szybki sposób. Dostępność tych produktów stanowi nie tylko atrakcyjna cena, ale również szeroka gama kolorów tego asortymentu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.