• Modele z mięśniami i ścięgnami

Modele z mięśniami i ścięgnami

Jeśli szukasz tylko jednej umięśnionej sylwetki anatomii lub wszechstronnego umięśnionego tułowia, Citomedical ma szeroki wybór tego typu produktów. Nasze umięśnione stawy anatomiczne, w tym modele mięśni bioder, modele mięśni kolan, modele mięśni ramion i modele mięśni łokci, posiadają odłączane mięśnie i dokładnie pokazują związek między układem mięśniowym a układem kostnym. Z naszych modeli stawów mięśniowych opracowaliśmy modele mięśni kończyn, w tym modele mięśni ramion naturalnej wielkości, modele mięśni nóg, a także modele połowy kończyn dolnych i przedramienia. Umięśnione figury anatomii człowieka z obejmują modele umięśnione torsu i umięśnionej głowy i szyi o mniejszych rozmiarach niż naturalnej wielkości, po pełnowymiarowe modele męskiej i żeńskiej anatomii mięśni. Modele umięśnionego torsu mają odłączane mięśnie, w tym mięsień naramienny, mięsień piersiowy, mięsień pośladkowy, mięsień brzuchaty łydki i inne. Oferujemy również duży wybór modeli włókien mięśniowych i modeli replik mięśni, które stanowią doskonałe narzędzia dydaktyczne dla studentów i pacjentów.

Brak produktów do wyświetlenia

Modele z mięśniami i ścięgnami

Modele z mięśniami i ścięgnami to niezwykle przydatne narzędzia edukacyjne w dziedzinie medycyny, fizjoterapii, anatomii i kinezyterapii. Modele te są używane do prezentacji budowy mięśni, ścięgien i kości w sposób, który ułatwia zrozumienie ich funkcji i zastosowań w codziennej pracy.

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę modeli z mięśniami i ścięgnami, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i zapewniają długoletnią użyteczność.

Modele anatomiczne z mięśniami

Modele anatomiczne z mięśniami pozwalają na dokładne poznanie budowy anatomicznej mięśni i ich funkcji. Modele te są często używane w szkołach medycznych, klinikach i gabinetach fizjoterapeutycznych do celów dydaktycznych i badawczych.

W naszej ofercie znajdują się modele mięśni zarówno całego ciała, jak i poszczególnych grup mięśniowych, takich jak mięśnie ramion, pleców, brzucha, nóg czy stóp. Modele te mogą być używane zarówno przez studentów, jak i przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie medycyny i fizjoterapii.

Modele anatomiczne z ścięgnami

Modele anatomiczne z ścięgnami pozwalają na poznanie budowy ścięgien oraz ich funkcji w organizmie. Modele te są bardzo przydatne w procesie uczenia się anatomii oraz w pracy fizjoterapeuty i lekarza.

W naszej ofercie znajdują się modele ścięgien zarówno całego ciała, jak i poszczególnych grup mięśniowych, takich jak ścięgna w ręce, nodze czy kręgosłupie. Modele te są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Modele z mięśniami i ścięgnami

Modele z mięśniami i ścięgnami pozwalają na poznanie budowy mięśni i ścięgien w jednym narzędziu edukacyjnym. Modele te są niezwykle przydatne w procesie uczenia się anatomii, jak i w pracy fizjoterapeuty i lekarza.

W naszej ofercie znajdują się modele z mięśniami i ścięgnami zarówno całego ciała, jak i poszczególnych grup mięśniowych.