• Parawany medyczne

Parawany medyczne

Parawany medyczne to kategoria medyczna na naszej platformie sklepowej, w której mogą Państwo zamówić elementy wnętrza gabinetu lekarskiego. Jednym z takich elementów jest niewątpliwie parawan medyczny. Na naszej platformie sklepowej Citomedical.pl można zamówić kilka rodzajów parawanów bo parawany I, II lub III skrzydłowe, ale także parawany teleskopowe. Każdy z nich można oczywiście dobierać pod względem kolorystycznym oraz dobrać sobie formę stelaża. Nasza oferta zawiera również parawany lekarskie medyczne sztywne, które są wykonane  z płyty PCV łatwo zmywalnej.

Zapraszamy do zapoznawania się z całą naszą ofertą szczegółowo w kategorii parawany medyczne. W przypadku wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który doradzi jaki produkt będzie odpowiedni. 

  • Parametry

Parawany medyczne - przenośne i składane rozwiązanie dla twojego gabinetu

Parawany medyczne to przenośne i składane ekrany, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Są one doskonałym narzędziem do separacji i ochrony pacjenta, dzięki czemu zapewniają prywatność i intymność podczas różnych zabiegów medycznych. Parawany medyczne są bardzo wygodne i łatwe w użyciu, a także łatwe do przechowywania, gdy nie są potrzebne.

Praktyczne zastosowanie parawanów medycznych

Parawany medyczne znalazły swoje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Najczęściej wykorzystuje się je w gabinetach dentystycznych, w celu oddzielenia stanowiska dentysty od miejsca, gdzie pacjent czeka na swoją kolej. Parawany medyczne znajdują również zastosowanie w gabinecie lekarskim, gdzie są stosowane do ochrony prywatności pacjentów podczas badań fizykalnych, badania wzroku, czy w czasie zabiegów medycznych.

Ponadto parawany medyczne znajdują zastosowanie również w placówkach medycznych, takich jak szpitale i kliniki, gdzie są wykorzystywane do separacji pacjentów na oddziałach szpitalnych, czy też w izolatkach chorobowych. Parawany medyczne są również wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych, SPA i salonach masażu do oddzielania stanowisk i zapewnienia prywatności klientom.

Właściwości parawanów medycznych

Parawany medyczne są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości, takich jak aluminium, stopy metali, PVC, plecionki i tkaniny. Parawany medyczne są także bardzo łatwe w obsłudze i składaniu, dzięki czemu można je przenosić w dowolne miejsce i ustawiać w ciągu kilku minut.

Wybór parawanów medycznych

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór parawanów medycznych, różniących się rozmiarem, kolorem i wykonaniem. Proponujemy parawany medyczne jedno i wielosekcyjne, które można dowolnie łączyć i tworzyć niestandardowe konfiguracje.